Spot van de dag: matblauwe Bentley Continental GT Speed

  • Ruud
  • 08-12-2013 21:21
  • 822
  • 4

Spot van de dag: matblauwe Bentley Continental GT Speed

Een mooie Spot van de dag vandaag met een opvallend kleurtje. In Amsterdam werd de volgende supersnelle Bentley gespot met een mooie kleurencombinatie. De matblauwe Bentley oogt een beetje vrouwelijk, maar het zal ons niet verbazen als er een voetballer achter het stuur zal kruipen.

De Bentley Continental GT Speed 2012 is een regelrecht kanon te noemen. 625 pk en 800 Nm aan koppel stuwen het gevaarte van 2295 kilo in 4,3 seconden naar de 100 km/u. Dit gebeurt met een heerlijke diepe brom uit het vooronder. De W12 is voorzien van twee turbo's die mede verantwoordelijk zijn voor het waanzinnige koppel.

De kleurencombinatie is gedurfd te noemen. Het matblauwe kleurtje geeft, zoals gezegd, de auto een relatief vrouwelijke indruk. Het blauwe randje op de zwarte velgen maken het plaatje compleet. Of het hier om een wrap gaat of om een geleverde kleur is niet duidelijk, we hopen dat het een wrap is. De kleur zou namelijk voor een moeilijke verkoop zorgen als deze lak af fabriek is geleverd.

Spot van de dag: matblauwe Bentley Continental GT Speed

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag