'Boem is ho', 'shit happens' of 'een ongeluk zit in een klein hoekje'. Het zijn allemaal van die oneliners die je hier kan toepassen. Spotter Autodebiel trekt vandaag niet alleen heel wat aandacht met z'n zelfgekozen spotnaam, maar ook met zijn spot.
Hij kwam namelijk een Audi S5 B8 tegen die gek geparkeerd stond. Zo te zien waren er bij het ongeluk in ieder geval twee auto's betrokken, want we zien nog een andere auto op een trailer staan. Wat er precies gebeurd is weten we zelf niet. Volgens de spotter zou de auto bij het achterwaarts inparkeren te hard op het gaspedaal hebben getrapt. De schade voor de S5 zit voornamelijk aan de achterkant en zijkant.
Specificaties
Audi's snelle versie van de A5 is alweer zo'n zeven jaar op de markt en in die tijd zijn er drie varianten geweest: cabriolet, hatchback en coupé. Onder de kap van deze coupé ligt een 4,2 liter V8 met 354 pk aan vermogen. In 5,1 seconden zit je op een snelheid van honderd kilometer per uur als je gekozen hebt voor een handbak, de automaat doet er 0,3 seconden langer over.


