Primeur op de site: Karma Kaveya

  • Thom
  • 13-03-2026 08:12
  • 361
  • 6

Primeur op de site: Karma Kaveya

Deze hypersonische ultramoderne coupé verschijnt nu voor het eerst op Autogespot. Dit is het nieuwste wapenfeit van autobouwer Karma!

Karma is een naam die je misschien vooral als model herkent, van toen het nog door Fisker geproduceerd werd. Dat hoofdstuk heeft een vervolg gekregen toen Fisker het veld moest ruimen en Karma Automotive als merknaam ter aarde stortte. Toen kwam de Karma Revero uit die identiek was aan de eerder genoemde Fisker Karma. Vervolgens kwamen er nog milde facelifts aan maar nu is het toch echt tijd voor een nieuw boek.

De Kaveya, in tegenstelling tot zijn hybride voorgangers, is dit een volledig elektrische auto. De specs mogen er zijn met 1000pk, 400km range en een topsnelheid van 290km/u. Deze witte uitvoering werd al eerder gesignaleerd in de regio tijdens evenementen als Wheels Mariënwaerdt en de Zoute GP van Knokke-Heist. Nu werd het dus tijd voor de spot primeur en daar ging sterspotter Fritsel mee aan de haak. Deze unieke verschijning op AG was ook ruim voldoende om de gouden beker te bemachtigen! Laten we hopen dat Karma een aantal van deze auto's weten te slijten want het zou een gave toevoeging zijn aan het Nederlandse wagenpark! Op de website van het merk zien we nog andere modellen die in de pijplijn zouden moeten zitten, maar het is altijd maar de vraag of dit soort bijzondere merken echt van de grond komen.

Primeur op de site: Karma KaveyaKlik op de foto voor meer foto's van deze spot!

Reacties op dit artikel



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag