Bijzondere kleuren op een auto zijn altijd schitterend om te zien. Het geeft net wat extra sfeer wanneer je de auto spot. Of hij nu knalroze is of gifgroen, dat doet er dan niet toe. Porsches staan bekend om hun vaak donkere en zakelijke kleuren, het blijft immers een Duitse wagen! Gelukkig heeft de eigenaar van de volgende 911 Turbo een andere kleur gekozen voor zijn Porsche.
Eerder vanavond konden jullie al genieten van een primeur op Autogespot welke werd uitgelicht op de frontpage, de Porsche Boxster Spyder. Voor de spot van de dag van vandaag hebben we wederom voor een primeur gekozen en wel voor de Ferrari 458 Italia. Deze werd voor het eerst in het wild gespot in het prinsendom Monaco.
Daar zijn we weer! We beginnen het nieuwe jaar goed met op vier januari meteen een primeur op de site te ontvangen. De in november onthulde Porsche Boxster Spyder is namelijk voor het eerst gespot door master_R op de Deutsche autobahn. Eindelijk geen persfoto's op een suffe stand, gewoon het echte werk in zijn natuurlijke habitat.
Na België en Monaco gaan we nu verder met Australië. Er zit niet echt een logica in de behandeling van deze topspots. We vliegen totaal niet efficiënt van land naar land. Wat het volgende land is, blijft nog even een verrassing. Goed Australië... Het domein van Cel kunnen we eigenlijk wel zeggen. Bijna geen andere spotter is te vinden in dit land. Alle toppers komen daarom bijna allemaal uit Sydney, de thuisbasis van Cel. We hopen dat we snel meer spots uit Australië gaan krijgen van andere spotters. Tot die tijd is dit de top tien van Australië, of eigenlijk de top tien van Cel.