In februari van dit jaar lieten we jullie een artikel zien over een verzameling in Hong Kong. Hier stonden drie Pagani's van het gelimiteerde type Zonda Cinque. We vroegen ons af waar de andere twee exemplaren zich zouden bevinden. Tot op heden zijn we hier nog niet achter gekomen. Wat we wel weten is dat nummer vijf van de vijf exemplaren groen gespoten is.
Al twaalf keer eerder werd deze supercar van Mercedes-Benz gespot. Al meerdere keren in Nederland en Duitsland en nog maar één keer in België. Daar is vandaag verandering in gekomen, want in Knokke-Heist werd vandaag namelijk voor de tweede keer in België een Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss gespot. Zelfs in een spotstad als Knokke-Heist verwacht je niet dat je een supercar van zo'n kaliber gaat spotten op een zondagmiddag. Maar onder het motto 'niks is te gek' presenteren we jullie vandaag de spot van de dag: een prachtige Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss in het altijd leuke Knokke-Heist!
Replica's van Ferrari's zie je meestal op basis van een Pontiac Fiero of een Toyota MR2. Een replica op basis van een ander Ferrari model zie je niet zo veel. De Nederlander Bert Kanters heeft dit gedaan. Hij is bezig om zijn Ferrari 308 GTS om te bouwen tot een Ferrari 288 GTO. Een flinke klus is gebleken!
De spot van de dag, het moment is weer aangebroken. Vele spotters en nieuwgierige lezers wachten dagelijks op het moment dat we de spot van de dag bekend maken. Vandaag hebben we twee updates gehad en meer dan tweehonderd spots. Daar moet dan toch wel een geschikte spot tussen zitten toch? Vandaag hebben we gekozen voor een niet alledaagse auto, een Artega GT.
Iedereen kent vast nog wel die reclame van de Lotto met die gele Lamborghini die over een verkeersdrempel heen moet. Een luxeprobleem zou je de situatie in het filmpje kunnen noemen. Als je gaat shoppen met een Lamborghini als vervoersmiddel heb je niet echt veel bergruimte dus zul je alle tassen op schoot moeten nemen die je niet meer voor in de bagageruimte kunt stoppen. Dat gebeurde vast ook bij de Ferrari Enzo Ferrari die gespot werd door FerrariFreak. Ook een luxeprobleem?