Tweede Achterhoekse Toerrit

  • Sander
  • 17-07-2008 15:46
  • 3866
  • 10

Tweede Achterhoekse Toerrit

Afgelopen weekend vond de Tweede Achterhoekse Toerrit plaats in Lievelde. Spotters Joris en Eno waren hier even wezen kijken naar alle dikke bolides die zouden komen. Zij hebben ondere andere een aantal foto's en filmpjes gemaakt van een Z8, 360 Challenge Stradale en een 300SL!

Om tien uur begon de toerritrally en rond half elf kwamen Eno en ik aan bij het verzamelpunt. Het was toen al behoorlijk druk met veel oldtimers en hier en daar wat moderne auto's. Ik zag een BMW Z8 en een donkergrijze Ferrari F430 staan, de dag begon goed. Maar het kan nog gekker, toen om 11.15 uur bijna alle auto's waren vertrokken, kwamen er nog twee Ferrari's (een rode 550M Maranello en een rode 360 Challenge Stradale) en een grijze Mercedes-Benz 300SL cabrio aanrijden! Toen die drie waren gestart zijn we snel in onze auto gesprongen om ze achterna te rijden. Onderweg stopten de 300SL en SL500, we grepen onze kans om een aantal prachtige platen te maken van deze bolides!

Van de Ferrari 550M Maranello hebben we helaas geen foto’s omdat deze redelijk voorop in het rijtje reed en al vroeg een andere kant op ging.























Joris en Eno (Porscheowner)

Reacties op dit artikel