De Russische tuner TopCar is terug met een nieuwe Porsche 991. Na de TopCar Stinger ontwikkeld te hebben voor de 991 Carrera 4S heef de tuner de afgelopen maanden gewerkt aan de 991 Turbo S. Het resultaat is de GTR, een nog stoerdere Turbo!
Er werden maar liefst negen maanden uitgetrokken voor de ontwikkeling van de Stinger GTR. De tuner heeft een bodykit ontwikkeld waarbij maar liefst 90% van het originele exterieur wordt aangepast. Carbon fiber componenten van TopCar worden verweven met het stalen bodywerk van de 991 Turbo. Het bodywerk heeft prachtige details gekregen met specifieke details die de auto echt uniek maken. De vouwlijn vanaf de voorste wielkast door de deur wordt doorgetrokken naar de extra opgepompte achterste wielkasten. Waar andere tuners kiezen voor demonteerbare onderdelen is deze bodykit volledig geïntegreerd met het originele exterieur. Er zijn twee weken nodig om de bodykit te maken, exclusief een volledig individueel interieur.
















In het interieur is gekozen voor nieuw leer en 24-karaats goud en carbon fiber. Het geeft de binnenzijde een extravagante en sportieve look. TopCar laat hiermee zien dat alles mogelijk is bij de tuner. Motorische tuning is ook verkrijgbaar, 60 pk meer en 130 Nm aan koppel extra biedt de tuner.





Dit exemplaar is te koop voor €275.000,- exclusief belastingen. Een bodykit begint bij €47.000,-. Niet goedkoop maar voor wie alles al heeft is deze TopCar Stinger GTR een mooi product om een 991 Turbo nog spannender te maken.







