Eindelijk is het dan zover TechArt is klaar met het individualisatie programma voor de Porsche Panamera. Nu is het mogelijk om als liefhebber van tuning de Panamera S of de vierwielaangedreven 4S aan te passen aan je eigen wensen. Tijdens de IAA werd het eerste voorproefje afgegeven, nu het Aerodynamic Kit I klaar.
De Aerodynamic Kit I geeft de Panamera een elegante en sportieve look. De uit drie delen bestaande voorspoiler geeft de Panamera een meer dynamisch aanzicht en zorgt natuurlijk ook voor een betere flow van de luchtstroom naar de remmen voor het afkoelen hiervan. Naast deze kit kan je ook nog kiezen voor 21-inch TECHART Formula of 22-inch TECHART Formula II licht metalen wielen uitgerust met Conti Sport Contact 3 of Michelin Pilot Sport PS2 banden!
Tijdens de beurs van Genève zullen beide wagens te zien zijn. TechArt zal vermoedelijk nog met meer pakketen komen van de Panamera, waaronder een bodykit. Daar moeten we nog even op wachten.











