In de straten van Milaan dook recent een Porsche 992 GT3 RS op, uitgevoerd met het Weissach Package. Een ware circuit auto met kenteken. Dit blauw exemplaar met rode accenten is niet het eerste model met deze kleurensamenstelling
Klik op de foto voor meer foto's van deze spot! De Porsche 992 GT3 RS Weissach Package heeft een 4,0-liter atmosferische flat-six motor produceert 525 pk aan boord, wat zorgt voor een acceleratie van 0 naar 100 km/u in slechts 3,2 seconden. Met een topsnelheid van 296 km/u en verbeterde aerodynamica is deze GT3 RS volledig geoptimaliseerd voor het circuit, terwijl het Weissach Package het gewicht vermindert door het gebruik van koolstofvezel en titanium.
Klik op de foto voor meer foto's van deze spot!
De Porsche 997 GT3 RS MkII is ook vaker gespot in het blauw met rode accenten. Wellicht is de eigenaar van de 992 geïnspireerd door deze generatie.