Mansory McLaren MP4-12C

  • Jelle
  • 02-03-2012 13:45
  • 2281
  • 13

Mansory McLaren MP4-12C

Nadat de tuners Hennessey en Wheelsandmore zich hebben gewaagd aan de McLaren MP4-12C komt nu ook Mansory met een eigen creatie. Ook bij dit project hebben de mannen van Mansory veelvuldig gebruikt gemaakt van carbon fiber, iets waarvoor ze ondertussen al bekend zijn. De bodykit laat duidelijk zien dat Mansory zich wil onderscheiden van de standaard versie van MP4-12C.

Naast de zeer lichte carbon fiber motorkap, hebben andere aanpassingen een invloed op de aerodynamica van de wagen. Het dak, de voor- en achterbumper, de zijspiegels en de achterspoiler maken de wagen 60 millimeter breder. Al deze onderdelen zijn ook vervaardigd uit carbon fiber. Daarnaast zien we in de voorbumper ook LED dagverlichting, extra koelgaten op de motorkap en wielkasten. Achteraan is onder andere de diffusor onder handen genomen en heeft de MP4-12C vier uitlaateinden in plaats van twee gekregen.

Mansory zou Mansory niet zijn als enkel er optische veranderingen gedaan worden, want ook aan de motor zijn er een aantal aanpassingen gedaan. Het totale vermogen bedraagt nu 670 pk en 675 Nm koppel. Traag is hij zeker niet, de topsnelheid ligt namelijk op 353 km/u. Over het interieur is nog weinig bekend, maar daar kunnen we jullie volgende week waarschijnlijk meer over vertellen vanuit Genève.

Mansory McLaren MP4-12CMansory McLaren MP4-12C

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag