Klassiekers staan ondergronds in Monaco

  • Brecht
  • 15-11-2024 09:00
  • 210
  • 0

Klassiekers staan ondergronds in Monaco

In Monaco ben je aan het juiste adres als je bijzondere auto's wil zien. In het vorstendom rijden vaak de nieuwste en meest speciale auto's rond. Toch zijn er ook nog genoeg klassieke spotjes te vinden, zoals in deze combospot te zien is!

Het is ondertussen een welbekend feit: loop een willekeurige parkeergarage in wanneer je in Monaco bent en je wordt gegarandeerd verrast. Sommige auto's staan echter vaak op dezelfde plek, zoals het geval is bij deze V8 Vantage, die naast een Renault 5 Turbo en een Renault Clio V6 geparkeerd staat. Deze combo is al vaker zo gespot, en voornamelijk de Aston Martin is ondertussen voorzien van een behoorlijke laag stof. Dit exemplaar wordt al sinds 2012 gespot, maar lijkt sinds 2019 geen centimeter meer te zijn verschoven. Zonde, want de Vantage van vroeger zien we in zijn geheel minder en minder rondrijden.

Of de eigenaar de auto ooit nog op komt halen is nog maar de vraag. Laten we hopen dat deze auto een goede toekomst tegemoet gaat en deze gewoon weer in het daglicht gespot zal worden!

Klassiekers staan ondergronds in MonacoKlik op de foto voor meer foto's van deze spot!

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws