Genève 2012: Alpina B3 GT3

Genève 2012: Alpina B3 GT3

Naast de vernieuwde B5 Biturbo in Genève staat een Alpina die gerust een volbloed racer genoemd kan worden, de B3 GT3. Alpina laat hiermee zien niet alleen elegante auto’s te maken maar ook in staat is met een racewagen te komen. Met de B3 GT3 viert Alpina een succesvolle terugkeer in de autosport waar in 2011 met de B6 GT3 de GT Series werd gewonnen. De B3 GT3 is bestemt voor slechts 99 toekomstige eigenaren.

De auto heeft de twinturbo zescilinder van de B3 S Bi-turbo. Deze motor is relatief eenvoudig gewijzigd. Een ander uitlaatsysteem dat zorgt voor een extra acht pk bovenop de 400 pk van de B3 S Bi-turbo. De stoere coupé gaat in 4,6 seconden naar de 100 km/u en bereikt een keurige 300 km/u.

Het uiterlijk valt op door bekende Alpina kleuren; groen, blauw en grijs. De auto heeft een extra achterspoiler voor meer downforce. Eigenaren kunnen verder met de setup van het onderstel spelen voor nog sportievere prestaties. In het interieur zijn Recaro kuipen te vinden en andere racy details.

Genève 2012: Alpina B3 GT3
Genève 2012: Alpina B3 GT3Genève 2012: Alpina B3 GT3Genève 2012: Alpina B3 GT3Genève 2012: Alpina B3 GT3

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws