Deze Porsche lijkt meer op een legpuzzel dan een auto

  • Brecht
  • 02-04-2025 10:30
  • 510
  • 1

Deze Porsche lijkt meer op een legpuzzel dan een auto

Gister werd deze Porsche 997 Carrera S gespot in Thailand. Of beter gezegd: deze delen van een Porsche 997 Carrera S. De voor- en achterkant liggen naast elkaar, alsof iemand er met een zaag op los is gegaan. Zoals iemand in de reacties al zegt: het gebeurt niet vaak dat zowel de voor- en achterkant op 1 foto vastgelegd kunnen worden!

Ondanks dat we weinig context hebben, zien we wel dat er een behoorlijke hoeveelheid stof overheen gegaan is. Dit betekent waarschijnlijk dat deze Porsche niet gauw meer het daglicht zal zien, en misschien wel weg zal rotten in deze afgesloten kooi. Waarom de auto in stukken ligt, is niet duidelijk; zou het om een uit de hand gelopen restauratieproject kunnen zijn? Of misschien wordt de achterkant wel omgetoverd tot een trailer, zoals we dat weleens eerder zagen.

Het kan natuurlijk ook nog dat het twee verschillende Porsches betreft; één die schade aan de voorkant had en de ander aan de achterkant. Deze theorie is nog niet zo gek, want op de foto's lijken deze 2 helften toch redelijk schadevrij. In dat geval zou het zo kunnen zijn dat dit een 'Frankenstein'-build wordt die weer een functioneel geheel creëert. Laten we in ieder geval hopen dat dit niet het einde is voor deze 997 Carrera S.

Deze Porsche lijkt meer op een legpuzzel dan een autoKlik op de foto voor meer foto's van deze spot!

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag