De Taraschi Berardo is een zwaar aangepakte BMW i8

  • Brecht
  • 12-06-2025 19:00
  • 503
  • 0

De Taraschi Berardo is een zwaar aangepakte BMW i8

We nemen het je niet kwalijk als je nog nooit van deze vreemde verschijning gehoord hebt. Het is namelijk de eerste keer dat de auto gespot wordt, ondanks dat de auto al in 2020 gepresenteerd werd! De meningen in de reacties onder de spot lopen uiteen, wat logisch is bij een verschijning als deze.

De auto is vernoemd naar Berardo Taraschi, Italiaanse coureur en constructeur uit de jaren 1950. De tot dusver one-off supercar is gebaseerd op een BMW i8, maar de volledige nieuwe body is met de hand vervaardigd. De auto, vervaardigd uit aluminium, moet doen denken aan de Taraschi Giaur 750 Champion uit 1953. De aanpassingen ogen inderdaad wat klassiek, maar heel mooi is het niet te noemen. Het interieur van de auto lijkt nog op dat van de i8, maar bestaat nu grotendeels uit leer en hout. Hierdoor lijkt het meer op een meubel voor de woonkamer dan een interieur van een auto.

Het prijskaartje van €800.000 is niet niks, en het lijkt er op dat nog niemand de prijs betaald heeft. De Italiaanse auto staat namelijk op Italiaans kenteken, wat goed kan betekenen dat hij nog in handen is van de makers. De auto valt in ieder geval goed op in Monaco, en spotter De Friezen Crew legde hem gelukkig op tijd vast. Wie weet kunnen we binnenkort zelfs het opmerkelijke interieur bewonderen!

De Taraschi Berardo is een zwaar aangepakte BMW i8Klik op de foto voor meer foto's van deze spot!

Reacties op dit artikel


Gerelateerde spots



Gerelateerd nieuws

Stem nu voor de spot van de dag