Een waar gekkenhuis wordt het in Genève. Tientallen primeurs zullen er onder duizenden lampen uitgestald worden om zo het publiek te laten zien wat er het komende jaar op de markt gaat komen. AC Schnitzer is ook aanwezig met een primeur en wel de BMW M5 By AC Schnitzer. Zowel optisch als motorisch is de M5 aangepakt door AC Schnitzer en met succes!
De M5 is met 60 pk opgekieteld tot 620 pk. Het aantal Newton meter aan koppel is ook met een dikke 110 Nm toegenomen tot een totaal van 790 Nm. Het effect van deze cijfers op de sprinttijden zijn als volgt. 0 -100 km/u in 4,1 seconde een elektronisch afgeregelde topsnelheid van 305 km/u. AC Schnitzer vond 305 km/u net als BMW zelf wel genoeg en heeft dit dus ongewijzigd gelaten. De motorische winsten zijn natuurlijk weer behaald door het bekende riedeltje, ECU, luchtinlaten en een nieuwe uitlaat.
Optisch zien we een bi-color wrap met de naam "Magic Blue". Verder is er een carbon frontspoiler gemonteerd en een verchroomde grill. Aan de achterzijde zien we een spoiler op het dak gemonteerd en ook een aangepaste spoiler op de kofferklep. Dit alles uiteraard voor de looks en een verbeterde aerodynamica. Als slagroom op de taart spotten we stoere velgen en een carbon fiber diffuser die aan de onderkant zorgt voor een betere geleiding van de lucht.








