In het Nederlandse tijdschrift Carros viel te lezen dat de doelgroep van de Porsche 911 oudere mannen zijn met pecunia in overvloed. Het uiterlijk van deze Porsche 996 Turbo, die in Noordwijk werd gespot, zal met die frisse en sportieve kleuren echter niet een eigenaar van 60 of 70 jaar oud hebben.
Saai, standaard, alweer hetzelfde, woorden die we wel vaker horen wanneer een Porsche 911 gespot wordt. Daar zit natuurlijk een kern van waarheid in, de auto wordt natuurlijk massaal gemaakt. In een special hebben we een keer laten zien dat er in Düsseldorf een enorm diverse hoeveelheid aan 911'jes rondrijdt. Gelukkig zijn er ook mensen in Nederland die zich wagen aan een opvallende 911.
Het prijsverschil tusen een Mercedes-Benz SL-klasse en Mercedes-Benz SLR McLaren is aanzienlijk. Voor een SLR McLaren moet je miljonair zijn terwijl een SL-klasse nog wel te betalen is voor iemand die een aardig maandinkomen heeft. Het uiterlijk van diezelfde SLR McLaren vinden meerdere SL-rijders zo interessant dat ze nog eens wat extra geld investeren in een ombouw, want wat is er stoerder dan een SLR front te hebben op je eigen Mercedes-Benz SL!