Autogespot
  • Spots
  • News
  • Nieuws
  • Spots Meer
    • Foto spots
    • Spot update
    • Spotter top 100
    • Spot van de dag
    • Spot van de maand
    • Spot van het jaar
    Spot uploaden
  • Join us
  • Shop
  • Upload regels
  • Premium
  • Spot van de Maand
  • Alert
  • Inloggen
  • nl
    • nl
    • us
    • be
      • Français
      • Nederlands
    • fr
    • de
    • es
    • it
    • pl
    • ru
    • cn
    • ro
    • rs
    • pt
    • lt
    • vn
Gereden

Porsche 992 Turbo S MkII

Nieuw: meldingen op Autogespot!

Ontvang push-notificaties voor nieuwe spots, reacties en meer. Bekijk uw meldingen.

  • Audi RS5 en RS6 Spy-shots! Spyshots

    Audi RS5 en RS6 Spy-shots!

    18 jun 2007, 22:39 De geruchten die afgelopen weekend rondgingen dat de productie van de RS4 zou staken zijn niet waar zoals jullie wellicht weten. Belangrijker nieuws is dat er diverse foto's op het internet rondgaan van de toekomstige RS6 en RS5. De crew van Autogespot heeft inmiddels enkele goede foto's van deze brute Audi's! Het spreekt voor zich dat de RS6 nog bruter zal worden dan de RS4. Dezelfde V10 die de eigenlijk relatief saaie S6 aandrijft zal van turbo's voorzien worden om van de RS6 een gepeperde bolide maken. Concurrenten zijn uiteraard ook van Duitse afkomst, de M5 en de E63 AMG. Het vermogen van de RS6 zal dan ook ruim boven de 500 pk uitkomen. Er gaan geruchten over meer dan 550 pk!
  • Spy-Pics: Mercedes-Benz C63 AMG Combi Spyshots

    Spy-Pics: Mercedes-Benz C63 AMG Combi

    18 jun 2007, 22:09 De spy-spots vliegen je deze avond weer om de oren. Na spyspots van de Opel Insignia hebben we ook nog een aantal pics van de C63 AMG Combi. De C63 AMG sedan is inmiddels veelvuldig gespot en het is dus overduidelijk dat deze er ook daadwerkelijk gaat komen. Dat er een Combi komt is ook zo goed als zeker. Mercedes moet immers tegengas geven aan Audi die zeer succesvol is met hun Avant S-en en RS-en en ook BMW zal vermoedelijk met een M3 Touring gaan komen. De concurrentie zal in dit segment dus volop losbarsten met de komst van de C63 AMG Combi en de M3 Touring.


  • Opvolger Opel Vectra: De Insignia Spyshots

    Opvolger Opel Vectra: De Insignia

    18 jun 2007, 17:50 Een Opel is niet een auto die je veel tegenkomt op Autogespot. Echter, spionagefoto's zijn altijd de moeite waard om eens goed te bestuderen. Deze nieuwe Opel is namelijk de opvolger van de Vectra, een auto die je in het dagelijkse leven erg veel ziet. De enige versie die wellicht interessant wordt voor de oplettende spotter, is de OPC. Het zou best eens kunnen dat deze van het kaliber AMG of RS wordt. Opel was namelijk de eerste die zich niet aan het akkoord hield dat de Duitse autofabrikanten afgesloten hadden, namelijk de auto's begrenzen op 250km/u. Naast een topversie zal de gewone burger kunnen beschikken over een viercilinder of zescilindermotor, uiteraard zal er ook een diesel op de markt komen.
  • TVR Tuscan 'Red Rose' Specials

    TVR Tuscan 'Red Rose'

    12 feb 2007, 18:34 Iedereen die liefhebber van auto's is, heeft het altijd over de merken Porsche, Ferrari en Lamborghini. De grote namen in de wereld van de exotische merken. Maar deze wereld bestaat niet alleen uit Italianen en Duitsers. In Blackpool, een plaats in Groot Brittannië ligt een kleine fabriek waar bijzondere modellen geproduceerd werden. In 1947 werd daar de basis gelegd voor een fabrikant die door het leven gaat met de naam TVR. Dit merk staat bekend om old skool auto's die puur gefocust zijn op autorijden, thats it. Op de hedendaagse auto's vind je zelfs nog geen ABS en andere onzin die het de bestuurder makkelijker maken. Nee, dit zijn auto's voor de hardcore liefhebbers van auto's en die volledig op hun eigen kwaliteiten moeten kunnen vertrouwen. De auto's staan dan ook bekend om brute en giftige rijeigenschappen. Het is als een haat-liefde verhouding, you love or you hate it.




  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 133
  • 134
  • 135
  • 136
540 spots in de laatste 24 uur
1.887.654 Totaal aantal spots
Spot uploaden
  • Meer avontuur

Spot van de dag

NL NL
  • NL Netherlands
  • AU Australia
  • AT Austria
  • BE Belgium
  • CZ Czech Republic
  • FR France
  • DE Germany
  • GR Greece
  • HU Hungary
  • IT Italy
  • JP Japan
  • MC Monaco
  • PL Poland
  • PT Portugal
  • RO Romania
  • ES Spain
  • CH Switzerland
  • UA Ukraine
  • GB United Kingdom
  • US United States of America
  • Ferrari Challenge Stradale Ferrari Challenge Stradale
    astonmartinfan
    Voor het eerst gespot in Rhenen nl
  • Ferrari 296 GTB Ferrari 296 GTB
    PRspott
    Voor het eerst gespot in Brisbane (QLD) au
  • Porsche 918 Spyder Weissach Package Porsche 918 Spyder Weissach Package
    worldcarsinvienna3
    at
  • Ferrari Purosangue Ferrari Purosangue
    Freakkkk
    Voor het eerst gespot in Ordingen be
  • Alpina B3 GT3 Alpina B3 GT3
    XGamer
    cz
  • Pagani Huayra Pacchetto Tempesta Pagani Huayra Pacchetto Tempesta
    #Supercars
    fr
  • Ferrari 330 GT 2+2 Series II Ferrari 330 GT 2+2 Series II
    carspotterbrian
    de
  • Porsche 992 S/T Porsche 992 S/T
    tzi_spots
    Voor het eerst gespot in Athens gr
  • Ferrari 812 GTS Ferrari 812 GTS
    Bazsa_cars
    hu
  • Lamborghini Temerario Lamborghini Temerario
    mikecars22
    Voor het eerst gespot in Maranello it
  • Lamborghini Aventador S LP740-4 Lamborghini Aventador S LP740-4
    Baart
    jp
  • Pagani Huayra Roadster BC Pagani Huayra Roadster BC
    adam1992
    mc
  • Bugatti Veyron 16.4 Bugatti Veyron 16.4
    SportCarsExclusive
    Voor het eerst gespot in Czosnów pl
  • Ferrari 812 Superfast Ferrari 812 Superfast
    Falcao_Cars
    pt
  • Mercedes-AMG GT 63 C192 Mercedes-AMG GT 63 C192
    linz3r_92
    Voor het eerst gespot in Oradea ro
  • McLaren Elva McLaren Elva
    PACOCANO90
    Voor het eerst gespot in La Seu d'Urgell es
  • Volkswagen XL1 Volkswagen XL1
    Roman1_055
    Voor het eerst gespot in Rapperswil (SG) ch
  • Rolls-Royce Phantom Coupé Series II Zenith Edition Rolls-Royce Phantom Coupé Series II Zenith Edition
    Stig2014
    Voor het eerst gespot in Kyiv ua
  • Porsche Carrera GT Porsche Carrera GT
    Rostyslav
    Voor het eerst gespot in London gb
  • Porsche 930 Turbo Flatnose Porsche 930 Turbo Flatnose
    Horse-Power
    Voor het eerst gespot in Miami Beach (FL) us

Partners

  • RUSH Life in the Fast Lane
  • Baan Velgen
  • Over ons
  • Contact
  • nieuwsbrief
  • Autogespot © 2004-2026
  • Terms & Conditions
  • Privacy
  • Disclaimer