Filmpje: BMW M3 crasht in de regen

Filmpje: BMW M3 crasht in de regen Dat we ons in Nederland gelukkig mogen prijzen met het uitzonderlijk goede asfalt dat we hebben wisten we al. Zelfs bij zware regenval blijft er nauwelijks wat op het wegdek liggen en is de kans om last te krijgen van aquaplaning miniem. In China echter is het wat minder gesteld met de wegen. Ze zijn op zich redelijk vlak, maar het type asfalt zorgt ervoor dat er enorme plassen water op de weg blijven liggen. Als je dan te hard rijdt kan het mis gaan. Dat gebeurde met een BMW M3 die dankzij de weersomstandigheden ging glijden en hard in aanraking kwam met de vangrail in de middenberm.

  • Spots
  • Te koop
  • Nieuws
  1. Alle spots vanaf deze datum
  2. ...
    • Suggestion 1
  3. ...
    • Type 1
  4. ...
    • Locatie 1
  5. ...
    • Plaats 1
  1. ...
  2. Eerste keer gespot in een plaats Eerste keer gespot in een plaats
  3. Eerste spot ooit van een autoEerste spot ooit van een auto
  4. Meest bekeken spotsMeest bekeken spots
  5. Gumball 3000Gumball 3000 spots
  6. Spot van de DagSpot van de Dag
  7. SpyspotsSpyspots
  8. Mat Chroom
+ Meer filters Zoeken
  1. ...
    • Suggestion 1
  2. ...
    • Type 1
  3. ...
    • Locatie 1
  4. ...
    • Plaats 1
  1. Tot
  2. Tot
  3. Tot
+ Meer filters Zoeken

Gerelateerd nieuws

Best gelezen

Iets opmerkelijks gezien? Tip ons
Volgende Vorige

Meer artikelen:

Reacties op dit artikel

  1. user avatar
    TheWhiteRabbit

    Heb in Polen een 996 GT3 zien crashen tijdens regen alleen reed hij ontzettend har dus ja...

    09-08-2012 om 12:09
  2. user avatar
    Dustie

    Best een heftige crash! Oh, en "dankzij de weersomstandigheden" betekend dat het positief is. Op het moment dat iets negatiefs wordt toegerekend aan iets/iemand gebruiken we daar "te wijten aan" voor ;)

    09-08-2012 om 12:52
  3. user avatar
    SpeedLimit

    En dat die eikel ook gewoon doorrijd. Ookal regent het, stap dan uit om misschien iemands leven te redden.

    09-08-2012 om 12:56
  4. user avatar
    Martijn

    @SpeedLimit, die kerel stopt tegen het einde toch op de vluchtstrook? Ik zou m'n auto ook niet zomaar stilzetten op de snelweg en uitstappen. Zeker niet in deze weersomstandigheden. Mijn eigen veiligheid gaat toch echt boven die van een ander.

    09-08-2012 om 13:04
  5. user avatar
    spyrock

    @speedlimit: Uitstappen en de snelweg oversteken in zo'n omstandigheden is gek.
    In plaats van 1 leven kan het gemakkelijk het jouwe ook kosten, voor iemand die je absoluut niet kent en in die situatie is beland door zijn eigen fout.

    09-08-2012 om 13:05
  6. user avatar
    Ritthem-Gespot

    Eerst je eigen veiligheid dan pas die van een ander!

    09-08-2012 om 13:12
  7. user avatar
    SpeedLimit

    @Martijn, ik weet niet of hij stopt, zou best kunnen, of hij ontwijkt de losgeslagen onderdelen van de M3. En ik snap ook heus wel dat je niet moet stoppen midden op de snelweg.

    09-08-2012 om 13:29
  8. user avatar
    ToTo

    @SpeedLimit je moet voor je autotheorie zelfs weten dat je rustig naar de vluchtstrook moet rijden en daar het alarm nummer bellen. Pas als alles voor jou helemaal veilig lijkt mag je hulp proberen te bieden.

    09-08-2012 om 15:15
  9. user avatar
    Santapanter

    Heb zo in Duitsland wel eens een BMW E46 3-Series zien crashen, maar toen hing er een caravan achter... Zo zie je maar weer, altijd blijven uitkijken...

    09-08-2012 om 18:53
  10. user avatar
    Freakkkk

    Kan goed komen door dat die gozer die al filmend aan het rijden is niet snel genoeg reed en dat de M3 hierdoor via rechts moest inhalen,,

    09-08-2012 om 19:17
  11. user avatar
    ZiekeZuidenGespot

    KIEK EM GOAN JONGE !

    09-08-2012 om 21:49
  12. user avatar
    Chrizzl

    @ Freak

    Niks ervan, is gewoon een dashcam. En met zulk weer moet je niet hard gaan rijden. Deze neemt het risico wel met alle gevolgen van dien

    09-08-2012 om 22:13

reageren

  1. Door het plaatsen van een reactie ga je akkoord met de huisregels.
  2. Reageer

Gerelateerde spots » «

  1. Eerste spot BMW M3 E93 Cabriolet es
  2. Eerste spot BMW M3 E92 Coupé es
  3. Eerste spot BMW M3 E93 Cabriolet hu
  4. Eerste spot BMW M3 E93 Cabriolet gb
  5. Eerste spot Eerste spot ooit van deze auto BMW M3 E92 Coupé KK GTR de
  6. Eerste spot BMW M3 E93 Cabriolet de
  7. Meer spots
close